DACHÓWKI CERAMICZNE

Trwająca już ponad 150 lat produkcja dachówek Meyer-Holsen była i jest możliwa tylko dzięki osobowościom energicznych przedsiębiorców oraz pracowitości i zaangażowaniu wszystkich pracowników. W branżowej książce adresowej zawierającej dane cegielni — wydanej przez Wydawnictwo Eisenschmidt w 1925 roku — wymienionych zostało ok. 1120 producentów dachówek, do 2010 roku przetrwały jeszcze tylko 3 koncerny i 5 przedsiębiorstw średniej wielkości. Ze względu na jakość i solidność naszych dachówek ceramicznych, które w przyszłości nadal będą udoskonalane, jak to miało miejsce w przeszłości, jesteśmy jedną z tych 5 firm.

LiniaKlassik

Naturalne odcienie kolorów są dostępne głównie w ofercie programowej LiniiKlasyka. Naturalna czerwień jako klasyczny kolor dachówki ceramicznej i osiem różnych wariantów angoby tworzą spektrum naturalnych kolorów od starej czerwieni po czarny łupek.

LiniaAktuell

Czy to ceramiczne dachówki pokryte kryształową angobą o dyskretnym, delikatnym połysku, czy też wersje dachówek o efektownych, błyszczących powierzchniach pokrytych modnymi glazurami — w ofercie programowej LiniiTrend znajdują się atrakcyjne alternatywy aranżacji niezwykłej architektury i ambitnych przedsięwzięć budowlanych.

LiniaEleganz

Atrakcyjne glazury Marcato® i wypalanie redukcyjne LiniiElegancja spełniają architektoniczne wymagania w kwestii estetyki i indywidualizmu. Te wyjątkowe powierzchnie niewątpliwie świadczą o najwyższej jakości. Glazury Marcato® są dostępne w 9 atrakcyjnych wariantach kolorystycznych.

 

 

 

 


ul. Św. Michała 100
na terenie Chemii
61-005 Poznań
-- TRASA --

tel./fax. 61 8715-886

Pn. - pt.
7:00-15:00