RYNNY
Systemy Galeco charakteryzują się wewnętrznym wywinięciem rynny co zapobiega przelewaniu się wody nawet podczas obfitych opadów.

Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta oferuje systemy rynnowe wykonane z PVC i STALI.

Orynnowanie Galeco dostępne jest w różnorodnych rozmiarach i kolorach Galeco udziela na nie dodatkowo pisemną 10 letnią gwarancję producenta.

Galeco PVC

System Galeco PVC dostępny jest w pięciu rozmiarach i w zróżnicowanej kolorystyce. Najpopularniejszy na rynku system w rozmiarze 132 mm - Galeco PVC 130 przeznaczony jest do odprowadzania wody deszczowej z budynków mieszkalnych, domów jednorodzinnych i niewielkich budynków przemysłowych. Naturalnym uzupełnieniem systemu, przeznaczonym dla garaży, altan, wykuszy i jaskółek, jest Galeco PVC 130. Z kolei systemy 150 i 180 zaprojektowano dla obiektów przemysłowych. Galeco PVC 110 to rozwiązanie pośrednie między 90 a 130, cieszący się dużym uznaniem zwłaszcza w Europie południowej i wschodniej.

Średnice i zastosowania

GALECO PVC 90

system przeznaczony do orynnowania jaskółek, wykuszy, altan, mniejszych garaży, balkonów, wiat; stanowi uzupełnienie systemu Galeco 130.

GALECO PVC 110

system przeznaczony do orynnowania większych garaży, wiat, małych domów jednorodzinnych, tarasów oraz budynków gospodarczych; stanowi uzupełnienie systemu Galeco 130.

GALECO PVC 130

podstawowy system służący orynnowania domów jednorodzinnych, budynków mieszkalnych i małych obiektów przemysłowych.

GALECO PVC 150

system przeznaczony do odprowadzania wody z dużych jednolitych płaszczyzn dachowych na obiektach przemysłowych i dużych budynkach mieszkalnych.

GALECO PVC 180

system przeznaczony do odprowadzania wody z dużych jednolitych płaszczyzn dachowych na obiektach przemysłowych.

ROZMIARY

Galeco STAL

Mocną stroną Galeco STAL jest materiał z którego wykonywany jest system. Elementy systemu wykonanego z fińskiej stali orynnowania pokryte są czterema warstwami zabezpieczającymi:

Najnowocześniejsza technika w jakiej powlekano stal Galeco to gwarancja długoletniej trwałości systemu, odporności na odbarwianie i warunki atmosferyczne.

Rynny Galeco STAL dostępne są w rozmiarze 130 i dziewięciu kolorach - czarnym, ciemnobrązowym, ceglastym, ciemnoczerwonym, grafitowym, białym, ciemnozielonym, czekoladowym brązie i miedzianym.ul. Św. Michała 100
na terenie Chemii
61-005 Poznań
-- TRASA --

tel./fax. 61 8715-886

Pn. - pt.
7:00-15:00