RYNNY
Ocynk

System rynien ocynkowanych(stal ocynkowana galwanicznie) to powszechnie najbardziej znany i najbardziej rozpowszechniony system rynnowy dzięki swojej niskiej cenie rzeczywistej. Jego minusem, w porównaniu z systemami rynnowymi jakimi są np. Systemy rynnowe z miedzi i tytan-cynku, jest krótsza żywotność (korozja). Z tego powodu konieczna jest ochrona powłoki, co ostatecznie zwiększa jego cenę.

Tytan-cynk

System rynien z Tytan - cynku. Tytan-cynk to stop o najwyższej jakości. Podstawę materiału tworzy czysty cynk 99.995% z wprowadzanym składnikiem stopowym domieszki miedzi i tytanu. Tworzenie naturalnej warstwy ochronnej - patyny powoduje, że systemy rynnowe spełniają swoje zadanie przez dziesiątki lat bez konieczności odnawiania powłoki ochronnej. Wszystkie pozycje systemu rynnowego są dostarczone w standardowym "błyszcząco-walcowym" i "spatynowanym" wykonaniu.

Miedź

System rynien miedzianych. Miedź to jeden z metali szlachetnych o najbogatszej historii w dziedzinie wykorzystania do pokrywania dachów. Już od średniowiecza miedź była stawiana na pierwszym miejscu przy pokrywaniu kościołów i budynków sakralnych. Również w systemie KJG miedź należy do metali o najdłuższej tradycji. Obecnie system rynnowy KJG w wykonaniu z miedzi należy do najbardziej ulubionych, w którym klienci cenią sobie dobrą obrabialność, a przede wszystkim wysoką żywotność zabezpieczoną tworzeniem się samoodnawialnej patyny.

W stałej sprzedaży posiadamy rynny o długości 3m, 4m, rury spustowe o długości 2m, 3m oraz akcesoria. Inne długości rynien oraz dodatkowe akcesoria oferujemy na zamówienie. Poniżej przedstawiono modele elementów systemu rynnowego.


ul. Św. Michała 100
na terenie Chemii
61-005 Poznań
-- TRASA --

tel./fax. 61 8715-886

Pn. - pt.
7:00-15:00